Zadyszka piłkarzy częstochowskiej Skry

Nie wiedzie się w rundzie wiosennej piłkarzom III ligowej Skry. Częstochowianie w trzecim spotkaniu tego roku doznali trzeciej porażki i wiosną nie zdobyli jeszcze nawet punktu.

Piłkarze Skry w sobotnie południe podejmowali Falubaz Zielona Góra. Chcieli bardzo wygrać i przełamać się, bo we wcześniejszych dwóch meczach ze Śląskiem II Wrocław i Ruchem Zdzieszowice doznali porażek.

Niestety, ale piłkarze Skry nie mogą odnaleźć formy z rundy jesiennej czy choćby z meczów sparingowych. W sobotę podopieczni trenera Jakuba Dziółki przegrali z Falubazem Zielona Góra 0:2 i doznali trzeciej porażki z rzędu w rundzie wiosennej.

Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Falubaz po golach Martinsa Ekwueme i Przemysława Mycana przed przerwą prowadził już 2:0. Po zmianie stron goście kontrolowali przebieg meczu, nie dopuszczali gospodarzy pod swoją bramkę i nie dali sobie wbić kontaktowego gola.

Po 20 rozegranych meczach Skra ma na koncie 28 punktów. Bilans „skrzaków” po meczu z Falubazem to 7 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek.

Bezpośrednią relację wideo z tego spotkania przeprowadziło Radio FON.