Święto Niepodległości nie było udane dla siatkarzy AZS IV LO. Częstochowianie polegli w Radomiu

Kolejne spotkanie w Młodej Lidze, tym razem w święto 11 listopada rozegrali siatkarze AZS IV LO Częstochowa. Podopieczni trenera Wojciecha Pudo ulegli gładko 0:3.

Częstochowianie mało wypoczęci rozpoczęli mecz. Już po kilkunastu akcjach było 14:4 dla gospodarzy. I już widać było, że o korzystny wynik w tym meczu może być trudno. Siatkarze AZS IV LO przegrali seta do 12. W kolejnych było trochę lepiej, ale w ani jednej partii nie udało się częstochowianom przekroczyć granicy 20 punktów.

Zacięta walka trwała w trzecim secie, ale tylko do połowy partii. AZS zaczął przegrywać 0:4, ale częstochowianie zbliżyli się na 11:13. Niestety, goście stanęli. Czarni odskoczyli na 17:11 i 22:13. Seta wygrali do 19.

AZS IV LO w 7 rozegranych meczach zdobył tylko 2 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w grupie B Młodej Ligi.