Świąteczny remis Skry

Piłkarze częstochowskiej Skry Wielką Sobotę zakończyli remisem z Rekordem Bielsko Biała. Ważne, że nie przegrali, bo święta spędziliby w złych nastrojach.

Skra miała szansę na wygraną i trzy punkty. Od 59. minuty po golu Damiana Nowaka na „Lorecie” zrobiło się głośno, bo gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0. Pojawiła się szansa, że Skra odniesie drugie zwycięstwo z rzędu i co ważne, będzie miała udane święta. Niestety, ale osiem minut później był już remis. Gola dla Rekordu zdobył Kolumbijczyk Ronald Hererra. Końcówka meczu była emocjonująca i nerwowa. Obydwie drużyny miały szansę na gole, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.