Skra nie utrzymała w Brzegu pozycji wicelidera

Pierwszej porażki w sezonie doznali w sobotę piłkarze Skry. Częstochowianie przegrali w Brzegu z mocną Stalą 0:1 i stracili drugie miejsce w tabeli III ligi.

Piłkarze Skry po trzech pierwszych meczach sezonu mieli na koncie dwa zwycięstwa i remis co dawało im 7 punktów i pozycję wicelidera tabeli. W sobotę częstochowianie grali w Brzegu z mocną Stalą, który w dwóch dotychczasowych meczach zdobyła u siebie komplet 6 punktów, strzeliła osiem bramek i nie straciła ani jednej.

Piłkarze Skry nie wystraszyli się rywala, grali dobrze choć do dyspozycji z ostatnich dwóch spotkań wiele im brakowało. Gospodarze w pierwszej połowie przeważali, a bramkę zdobyli z rzutu karnego.

Po przerwie na boisku ponownie było ciekawie. Swoje sytuacje mieli zarówno gospodarze jak i Skra. Wynik jednak nie zmienił się. Częstochowianie przegrali 0:1 co przełożyło się na ich pierwszą porażkę w tym sezonie.

Skra po 4 kolejkach ma na koncie 7 punktów i spadła na 6. miejsce w tabeli. Prowadzi Rekord Bielsko Biała (10 punktów).