Skra nadal niepokonana w III lidze, ale w meczu z wiceliderem tylko remis

Piłkarze Skry Częstochowa w sobotę podejmowali przy ul. Loretańskiej wicelidera Stal Brzeg. Mecz zakończył się remisem, który uratował niezawodny Damian Nowak.

Mecz Skry ze Stalą czyli drużyn, które w obecnym sezonie nie zaznały jeszcze porażki, zapowiadał się bardzo interesująco. I tak rzeczywiście było. Zgromadzeni na stadionie przy ul. Loretańskiej kibice widzieli kilka ciekawych akcji. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy w 35. minucie prowadzili 1:0 i utrzymali ten wynik do przerwy.

Również po zmianie stron piłkarze obu drużyn nie mogli znaleźć sposobu na zdobycie bramki. Gdy na zegarze wybiła 90. minuta spotkania zanosiło się na pierwszą w tym sezonie porażkę Skry.

O tym, że w sporcie walczy się do ostatniego gwizdka sędziego Skra udowodniła już po raz kolejny. W doliczonym czasie gry bramkę na 1:1 zdobył niezawodny Damian Nowak i uratował remis. Dzięki jego bramce „Loreta” nadal pozostała niezdobyta w tym sezonie, a Skra tak jak i Stal Brzeg są nadal bez porażki.

Po ośmiu rozegranych spotkaniach Skra z 18 punktami zajmuje 3. miejsce.