Siatkarze Exact Systems Norwida nie potrafią grać tie-breaków. Przegrali już szósty w tym sezonie

W sobotnim meczu siatkarskiej I ligi, który Radio FON transmitowało w swojej tv na żywo Exact Systems Norwid przegrał z Krispolem Września 2:3. Dla częstochowian to już piaty ligowy przegrany tie-break (plus 6 przegrany tie-break w Pucharze Polski).

Spotkanie było zacięte i mogło się podobać. Prowadzenie w meczu objęli goście, którzy wygrali pierwszą partię do 23. Gospodarze szybko wyrównali wygrywając gładko drugiego seta. Podopieczni trenera Radosława Panasa wyszli na prowadzenie w meczu 2:1 w setach, ale nie potrafili postawić kropki nad i. Znowu nieznacznie (do 23) przegrali czwartego seta i kibice szykowali się na tie-break.

W tym sezonie ESN nie potrafi grać tie-breaków. Przed meczem z Krispolem przegrał pięć piątych setów, cztery w lidze i jeden w środowym meczu Pucharu Polski z KPS-em Siedlce. Również w sobotę z Krispolem częstochowscy siatkarze nie potrafili dobrze zagrać w piątej partii. Przegrali ją wyraźnie 8:15 i cały mecz 2:3.

ESN po 8 kolejkach ma na koncie 8 punktów i zajmuje 9.miejsce w lidze. Nowym liderem został KPS Siedlce, z którym częstochowianie przegrali w środę w PP.

Cały mecz Exact Systems Norwida z Krispolem można obejrzeć na profilu Radio FON na naszym facebooku.

AK

Exact Systems Norwid Częstochowa – Krispol Września 2:3 (23:25, 25:17, 25:23, 23:25, 18:15)