Pewne zwycięstwo piłkarzy częstochowskiej Skry z Wartą

Piłkarze III-ligowej Skry grali w sobotę test mecz z Wartą Zawiercie i okazali się zdecydowanie lepsi od swoich rywali.

Dla piłkarzy Skry był to już piąty sparing podczas okresu przygotowawczego. Częstochowianie już w pierwszej połowie prowadzili 3:0. Po zmianie stron podwyższyli na 5:0.

Dwie brami w sparingu zdobył Patryk Mularczyk. Po jednej dołożyli: Piotr Nocoń, Daniel Rumin i Dominik Marek.

Przypomnijmy, że było to czwarte zwycięstwo Skry w okresie przygotowawczym. Wcześniej „skrzacy” pokonali Ruch Radzionków, KS Decor Bełk i MKS Lędziny oraz przegrali z Odrą Opole.

AK

Skra Częstochowa – Warta Zawiercie 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Nocoń (4.), 2:0 Rumin (18.), 3:0 Marek (41.), 4:0 Mularczyk (75.), 5:0 Mularczyk (90.)

I połowa: Kosut – Witkowski, Woldan, Ogłaza, Dyszy, Marek, Chobot, Kowalczyk, Piecuch, Nocoń, Rumin

II połowa: Kosut – Obuchowski, Błaszkiewicz, Mastalerz, Gerega, Niedbała, Musiał, Sawicki, Olejnik, Nocoń (60. Nowak), Mularczyk.