Mateusz Lis i Jakub Łabojko z występem w meczu reprezentacji U-20!

Piłkarze Rakowa Częstochowa – Mateusz Lis i Jakub Łabojko wystąpili w  spotkaniu reprezentacji Polski U-20 w ramach Elite League przeciwko Holandii. Biało-czerwoni wygrali 1:0, a piłkarze czerwono-niebieskich rozegrali pełne 90. minut.

Obaj piłkarze częstochowskiego Rakowa mecz z reprezentacją Holandii mogą zapisać do udanych. Golkiper czerwono-niebieskich – Mateusz Lis dobrze spisywał się między słupkami polskiej bramki i zachował czyste konto. Jakub Łabojko natomiast przyczynił się do triumfu biało-czerwonych notując asystę przy bramce Artura Siemaszko w 51. minucie spotkania.

Polska 1-0 Holandia
Artur Siemaszko 51′

Polska: 1. Mateusz Lis – 6. Piotr Kwaśniewski, 13. Sebastian Chruściel, 3. Ernest Dzięcioł, 15. Kamil Pestka – 7. Denis Gojko (46, 16. Paweł Mandrysz), 17. Dominik Jończy (46, 8. Sebastian Milewski), 20. Jakub Łabojko, 19. Filip Jagiełło(78, 11. Sebastian Kowalczyk), 10. Adam Ryczkowski (79, 4. Mateusz Hołownia) – 9. Artur Siemaszko (70, 14. Michał Żebrakowski).